Neklidný Tauril

První publikace ze světa Neviditelné knihy vás zavede do Taurilu, světadílu, který se nedávno vyprostil z dlouhé nadvlády mocné Církve Nebeského ducha. Prvotní nadšení z čerstvě nabyté svobody však hořkne vinou svárů, zmatků a krveprolití. Někteří začnají na dobu pevně vynuceného řádu vzpomínat s nostalgií.

Konkrétně vám kniha představí tři země: hrdé království Thuren zasažené krvavou občanskou válkou, magické velkoměsto Kalus, které se pomalu vzpamatovává z kruté epidemie, jež si vzala životy většiny obyvatel, a exotický Agol Zar, kde se domorodí uctívači draků snaží vyrovnat s vpádem “civilizace”. Krom popisů jednotlivých krajů v ní naleznete také návrhy přímo pro hru – každá země má tři podrobněji rozepsané skupiny, ke kterým se hráčské postavy mohou přidat, a kromě nich mnoho* nápadů na příběhové háčky, postavy a dobrodružství.

Nyní k prodeji na fantasyobchod.cz!

A zde najdete malou ukázku.


* Přes sto padesát!

One thought on “Neklidný Tauril”

  1. Pekna,povedena RPG kniha, Silny pribeh,plno obsahu a krasny fantasy svet co zabavi na XXX hodin. Hezka obalka a hodne povedene vnitrni ilustrace. Tech vsak na muj vkus mohlo byt vice a vetsiho formatu.Jinak nemam co vytknout. Diky, vice takovych knih a vydavatelu. Novy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *